A51. ForuM
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


Call of Duty 4 ClaN - A51.
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 SaS|Myrmex Suspendat !!!

In jos 
AutorMesaj
A51.Adynho
Site Admin
Site Admin
A51.Adynho


masculin Numarul mesajelor : 29
Varsta : 31
Localizare : Oradea
Data de inscriere : 27/03/2008

SaS|Myrmex Suspendat !!! Empty
MesajSubiect: SaS|Myrmex Suspendat !!!   SaS|Myrmex Suspendat !!! EmptyJoi Apr 10, 2008 11:31 pm

Astazi 03\04\2008, Myrmex suspendat de la Second Leader la Soldat pentru nerespectarea regulamentului , acesta injurand pe serverele publice ... silent
Sus In jos
http://heghedus.hi5.com/
Vizitato
Vizitator




SaS|Myrmex Suspendat !!! Empty
MesajSubiect: Re: SaS|Myrmex Suspendat !!!   SaS|Myrmex Suspendat !!! EmptyVin Mai 23, 2008 8:10 pm

Vreau sa va spun ceva in egatura cu WARURI-LE!!!!Deci jucatorii noi intrat in clan sau cei care nu prea joaca SA NU SE SIMTA MARGINALIZATI!!!!Toata lumea va juca la war!!!Eu le voi ceda locul celor noi veniti sau celor care joaca mai putin pt a le da sansa si lor la joc!!!Vreau sami cer scuze fata de JOHHNY daca sa suparat dar iron este nou in clan si vreau sa vad cum joaca!!!!WARUL urmator va juca in locul meu!!!Urmatorul WAR vor juca si alpha si johhny si qabaque si toti cei care nu au putu veni la celelalte waruri!!!Sper ca mam facut inteles si nu vrea sa se supere nimeni Exclamation Exclamation No No Exclamation Exclamation
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




SaS|Myrmex Suspendat !!! Empty
MesajSubiect: Re: SaS|Myrmex Suspendat !!!   SaS|Myrmex Suspendat !!! EmptyVin Mai 23, 2008 8:15 pm

A bounce cyclops Mad Razz EU voi lipsi o saptamana pt ca plec in ITALIA cu fotbalul:X!!Sper ca vom rezolva si cu serverul pana ma voi intoarce!!!Banii ii adunam incet incet!!Totul va fi bine si sper sa nu ne mai certam sau nush ce alte prostii care apara intre noi!!!!!bafta cat lipsesc eu !!!ARDETII PE TOTI affraid affraid alien pirat Twisted Evil Evil or Very Mad Twisted Evil
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




SaS|Myrmex Suspendat !!! Empty
MesajSubiect: Re: SaS|Myrmex Suspendat !!!   SaS|Myrmex Suspendat !!! EmptySam Mai 31, 2008 4:05 am

Myrmex, sa ne zici ce ai fct in Italia Very Happy
Sus In jos
Continut sponsorizat





SaS|Myrmex Suspendat !!! Empty
MesajSubiect: Re: SaS|Myrmex Suspendat !!!   SaS|Myrmex Suspendat !!! Empty

Sus In jos
 
SaS|Myrmex Suspendat !!!
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» SaS|Myrmex Revine la Postul sL# Second Leader

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
A51. ForuM :: -= A51. ClaN =- :: A51. Info-
Mergi direct la: